Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Stříleli na otce, omylem zabili jeho teprve tříletého syna Sašu před očima mámy Inny

tragédie
V neděli došlo v Kyjevě k útoku, při kterém přišel o život teprve tříletý chlapec. Neznámý útočník střílel po autě ukrajinského radního a cílem byl zřejmě právě Viačeslav Sobolev (48). Atentátník minul a zabil jeho syna Alexandra. Policie nyní pátrá po střelci.

Podle policie byl cílem nedělního útoku v ukrajinském hlavním městě člen Kyjevské oblastní rady a podnikatel Viačeslav Sobolev. Seděl za volantem svého auta Range Rover a společně s ním tam byla i manželka Inna a tříletý syn Alexander.

Atentátník měl namířeno na podnikatele, ale minul a trefil jeho tříletého syna Sašu. „Dítě zemřelo v sanitce na cestě do nemocnice,“ informovalo ukrajinské ministerstvo vnitra pomocí sociální sítě.

Ke střelbě došlo v neděli kolem páté hodiny večerní místního času. Útočníkem byl neznámý střelec, který seděl v autě značky Lexus. Útok se odehrál nedaleko luxusní restaurace Mario, kterou vlastní Sobolev. Střílelo se na křižovatce ulic Lva Tolstého a Tarasivské.

Útočník z místa činu odjel a nyní po něm pátrá policie. Zatím není známa jeho totožnost a policisté prošetřují veškeré okolnosti případu.

Mohlo by vás zajímat

Další články