Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Stříleli na otce, omylem zabili jeho teprve tříletého syna Sašu před očima mámy Inny

Zdroj: facebook
tragédie
V neděli došlo v Kyjevě k útoku, při kterém přišel o život teprve tříletý chlapec. Neznámý útočník střílel po autě ukrajinského radního a cílem byl zřejmě právě Viačeslav Sobolev (48). Atentátník minul a zabil jeho syna Alexandra. Policie nyní pátrá po střelci.

Podle policie byl cílem nedělního útoku v ukrajinském hlavním městě člen Kyjevské oblastní rady a podnikatel Viačeslav Sobolev. Seděl za volantem svého auta Range Rover a společně s ním tam byla i manželka Inna a tříletý syn Alexander.

Atentátník měl namířeno na podnikatele, ale minul a trefil jeho tříletého syna Sašu. „Dítě zemřelo v sanitce na cestě do nemocnice,“ informovalo ukrajinské ministerstvo vnitra pomocí sociální sítě.

Ke střelbě došlo v neděli kolem páté hodiny večerní místního času. Útočníkem byl neznámý střelec, který seděl v autě značky Lexus. Útok se odehrál nedaleko luxusní restaurace Mario, kterou vlastní Sobolev. Střílelo se na křižovatce ulic Lva Tolstého a Tarasivské.

Útočník z místa činu odjel a nyní po něm pátrá policie. Zatím není známa jeho totožnost a policisté prošetřují veškeré okolnosti případu.

Související články

Další články