Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Stříhání pupeční šňůry: Karlosova krásná Lela popsala eXtra, jaký bude její porod…

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Nastávající maminka Lela Ceterová (30), která brzy přivede na svět svého prvního potomka MMA bijci Karlosi Vémolovi (33), si svůj požehnaný stav užívá. A těší se na porod. Redakci eXtra.cz oba partneři popsali, jak si moment, kdy se narodí jejich první společný potomek užijí.

Zatímco Lela je ze svého prvního porodu nadšená a zároveň jako prvorodička přiznává mírné obavy, Karlos už má jeden porod za sebou. „U porodu jsem byl, když se mi narodil syn, že bych si to nějak užíval, to se říct nedá,“ usmíval se český „Terminátor“.

Karlos má z předchozích vztahů syna Karlose Juniora (9) a dceru Sky (12), která je ale jeho nevlastní. „Lele jsem slíbil, že když bude chtít, tak u porodu budu. A ona chce, tak mě nejspíš čeká i stříhání pupeční šňůry,“ pokračoval uznávaný český MMA zápasník.

Má mírné obavy

Karlosova partnerka Lela k porodu řekla, že mírné obavy má, ale podle lékařských testů vypadá vše skvěle. „Lékařské testy a vyšetření jsou dobré a miminko skvěle roste a posouvá se ideálním směrem. Takže jsem šťastná nastávající maminka. Z porodu mám jako každá prvorodička určité obavy. Ale myslím si, že to zvládnu, stejně jako všechny ženy, co to mají za sebou,“ upřesnila nastávající maminka.

Držme Lele i Karlosovi palce, aby porod proběhl hladce a bez komplikací a holčička Lilinka se narodila zdravá.

Mohlo by vás zajímat

Další články