Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Stříbrný SuperStar Petr Bende slaví 42: Největším dárkem jsou mí synové, řekl hudebník

+ Další 3 fotografie
Kdo by čekal pompézní oslavu, jako tomu bylo před dvěma lety, když slavil čtyřicítku, splete se. SuperStar a velmi nadaný zpěvák Petr Bende ve čtvrtek slaví své 42. narozeniny a redakci eXtra.cz přiznal, že oslava se bude konat v komornějším duchu.

„Jelikož jsem měl obří oslavu na čtyřicetiny, tak to dnes nebude nic pompézního… Před dvěma lety jsem vystupoval v rámci narozenin v mém rodišti ve Velké Bíteši pro své přátele a fanoušky, kam přišlo na dva tisíce lidí. Oslava se hodně povedla, tak letos to bude menší, protože ještě dnes z toho mám dozvuky,“ usmíval se stříbrný SuperStar z roku 2005 a pokračoval: „S kamarády jdu večer na pivo, teď jsem s rodinou… Kapelní oslava proběhne v sobotu na Kladně a cestou v dodávce směrem na koncert si s klukama panáčka určitě dáme,“ dodal Bende.

A co čeká za dárky ke svým dvaačtyřicátým narozeninám? Ty už prý má. Jsou jimi jeho dva synové Matyas a Max, kteří jsou jeho největší radostí v životě… Petrovi k narozeninám gratulujeme!

Petr Bende se hudbě věnuje od svých pěti let, kdy od rodičů dostal bicí, jeho otec je profesionální muzikant. Absolvoval 8 ročníků ZUŠ, k bicím přibyly klavír, kytara a foukací harmonika. S první kapelou začal hrát ve třinácti letech, skutečným průlomem v jeho kariéře bylo 2. místo v Česko hledá SuperStar! v roce 2005. v červnu 2008 se oženil s přítelkyní Zuzanou, s níž má staršího Matyase (10) a mladšího Maxe (7).

Mohlo by vás zajímat

Další články