Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Stříbrný olympionik Gus Kenworthy si chce ze Soči kromě medaile odvézt i toulavé pejsky, jinak by je v Rusku utratili

Gus Kenworthy našel pět toulavých psů. To je skoro zázrak, když se je
Rusové rozhodli vybít.
Zdroj: koláž archiv

V Rusku se rozhodli vyřešit problém s toulavými psy po svém. Aby to bylo co nejlevnější a nestálo to mnoho času, rovnou je vybíjejí, čímž si samozřejmě vysloužili ostrou kritiku. A to nejen veřejnosti.

V olympijském městě Soči se jich potuluje více, než je vedení města schopno zvládnout a radnice se jen brání tím, že nechce, aby psi obtěžovali sportovce a návštěvníky vesnice.

Naštěstí se jim jejich ďábelský plán nepovedl dotáhnout úplně do konce a americký lyžař Gus Kenworthy (22), který si domů veze stříbrnou medaili, našel pět toulavých štěňat, které by si rád vzal s sebou domů do Colorada.

Milovník psů se s nimi vyfotil na svůj Twitter a teď jen čeká na úřední povolení, aby mohl i se štěňaty vycestovat. „Vždy jsem miloval psy a zrovna ty nejkrásnější najdu tady v Soči. Je to pro mě jako sen, tak jen doufám, že všechno bude mít dobrý konec,“ řekl k tomu sportovec a doufá, že si úřady s papírováním nedají na čas. Teď aby si je hlídal jako oko v hlavě a nepouštěl je od sebe ani krok, nebo by mohli šílení ruští odchytávači psů rychle zasáhnout.

Související články

Další články