Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Strhující výkon těhotné Ewy Farne v SuperStar. Klaněl se jí i Mareš

Eva Farna: Po náročném týdnu moderovala SuperStar. Jak jí to šlo
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
pěvecká show

Dnešní první přímý přenos pěvecké soutěže SuperStar na TV Nova moderovala zpěvačka Ewa Farna (28). V pokročilém stavu těhotenství a po náročném koncertním týdnu předvedla na obrazovkách solidní výkon.

Oblíbená zpěvačka Ewa Farna se v nedělní večer zhostila moderování prvního přímého přenosu pěvecké show SuperStar. Učinila tak po náročném týdnu, kdy ještě v sobotu koncertovala v Karlových Varech a zároveň v pokročilém těhotenství.

"Vyměníme si role," nabídl Mareš

Na jejím moderátorském výkonu to však nebylo nijak poznat. "Režisér pořadu má zálibu v těhotenských výstřizích, proto dnes moderuju já," zavtipkovala hned v úvodu přenosu. Porotce Leoše Mareše se následně zeptala na Maledivy, kde sama narozdíl od něj nikdy nebyla a Mariana Čekovského pro změnu na Košice.

Profesionální moderátorský přístup si pak udržela i v dalších částech pořadu. Po celou dobu byla pohotová, nenucená a vtipná. Farné to navíc tentoktrát ve zvolených šatech i velmi slušelo. Navíc ji pochválil i Mareš, který nabídl, že by si vyměnili role, protože se bojí, že se ukáže, že je minimálně stejně dobrá, jako on.

Se ctí se Farna popasovala i s dojemným momentem, kdy soutěžící Nikita Machytková odstoupila kvůli nemocné mamince. Zpěvačka tak ukázala i svou citlivou duši. Celkově Farna provázení prvním přímým přenosem zvládla a ukázala, že je nejen dobrá zpěvačka, ale i výborná moderátorka.

Související články

Další články