Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Střet královských krásek: Na Kate padají chmury, Meghan rozdává úsměvy do všech stran

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 49 fotografií
V královské rodině to vře. Zdá se, že do křížku se dostaly Kate Middleton (36) a Meghan Markle (36). Vévodkyně z Cambridge na tu ze Sussexu podle zákulisní šuškandy žárlí, protože má vstup mezi aristokracii o hodně těžší, než měla před lety ona. A jde to znát i z fotek!

Kate Middleton dlouhá léta platila za nejobdivovanější členku britské královny. Avšak pouze do chvíle, než přišla Meghan Markle a začala ji ve všech ohledech trumfovat.

Tajné zdroje z Kensingtonského paláce, který obě krásky se svými miláčky Williamem a Harrym obývají, už několik dní naznačují, že se Kate s Meghan nemůže vystát.

Těžko říct, co přesně za tím vězí. Pravděpodobně fakt, že Meghan si členové královské rodiny okamžitě zamilovali, zatímco Kate si musela jejich přízeň vybojovat. Vévodkyně ze Sussexu požívá velkých výhod i od samotné královny Alžběty. Ta se s Kate dlouhou dobu nemohla smířit, ale nakonec ji vzala na milost.

Že na Kate padají chmury, bylo vidět i na sobotních oslavách narozenin královny. Zatímco Meghan rozdávala úsměvy do všech stran a vypadala šťastně, Kate se většinu času tvářila jako kyselý citrón.

Tak snad se vztahy mezi dvěma královskými kráskami dají co nejdřív zase do pořádku!

Související články

Další články