Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Střet desítek svalovců v Lounech: Mezi nimi i hvězda české MMA Petr Píno Ondruš

Zdroj: reprofoto
+ Další 2 fotografie
rvačka
Spor o společnost Heavy Machinery Services v Lounech měl velmi nepříjemnou dohru. Jak informuje ČTK, Krajský soud v Českých Budějovicích na ni ve středu 26. 6. vyhlásil konkurz. Jenže když insolvenční správce chtěl provést inventarizaci majetku, narazil podle serveru Aktu.cz na odpor ozbrojené 30 členné skupiny. Mezi svalovci byla i přední česká hvězda MMA scény Petr Píno Ondruš (38). Redakce eXtra.cz získala jeho vyjádření k dramatické situaci.

V pondělí nad ránem v areálu vagónky Heavy Machinery Services v Lounech na Ústecku se proti sobě postavili dvě skupiny mužů Někteří z nich byli ozbrojeni tyčemi, prkny, a i samurajskými meči. Konflikt musela ukončit až policie, kdy dokonce došlo k varovnému výstřelu ze samopalu. Jedna z nich bránila zaměstnance, druhá tam stála za insolvenční správkyní.

Ze záběrů, které jsou dostupné na internetu, je patrné, že na místo přišla větší ozbrojená skupina mužů na obou stranách, kteří nemínili jen tak ustoupit. Redakci eXtra.cz se podařilo získat vyjádření hvězdy české MMA Ondruše, který byl členem jedné ze skupin. "Deset let vedu firmu na ochranu osobnosti a majetku a v pátek jsem byl řádně najat s podepsáním smlouvy na ochranu zaměstnanců Legios Loko, kterým bylo opětovně vyhrožováno ujmou na zdraví, pokud přijdou v pondělí do práce. Ve věci je složitý spor mezi insolvenční správkyní, která za úplatek dala výpověď stávající firmě Legios Loko a tlačí tam své koně. Těžko jsme mohli tušit, ze se tato protistrana uchýlí k tak drsnému kroku a bude se snažit zastrašit nejen zaměstnance, ale i nás, abychom nepomohli jít lidem normálně do práce a vytvoří tak úmyslně takovouto cíleně zkreslenou mediální bublinu, kde je snaha pošpinit i mé jméno," vyjádřil se pro eXtra.cz podnikatel a zápasník Ondruš

Celou věc si přebrala policie. V tuto chvíli nikdo ze zaměstnanců kvůli dalším konfliktům nesmí do práce - situace prý potrvá až do vyřešení celého sporu.

Související články

Další články