Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Stres se na Tori Spelling krutě podepsal: V jejím obličeji se objevily obrovské krátery a není to hezká podívaná

Tori Spelling v nepříliš povedeném záběru.
Zdroj: Profimedia.cz

Život Tori Spelling (40) vypadal kdysi jako pohádka, o které sní každá malá holka. Narodila se do bohaté rodiny televizního producenta Aarona Spellinga a díky tomu se jí podařilo získat roli v kultovním seriálu Beverly Hills 90210.

Jenže během manželství s Deanem McDermottem, s nímž má Tori čtyři děti, to začalo pořádně skřípat. Zjistilo se, že její manžílek není žádný svatoušek a sem tam si odběhne poveselit se v náruči jiné ženy. Postupně začala Tori přicházet i o majetek, protože zřejmě nepočítala s tím, že dědictví po movitém otci není nekonečné. Nepomohla ani účast v reality show, o kterou diváci neprojevili příliš zájmu, na autogramiádu její knihy přišel jediný člověk.

Stres se na herečce podepsal natolik, že její zničenou pleť nezakryjí ani tuny make-upu. Spelling je navíc kost a kůže, takže o zdravé image nemůže být vůbec řeč.

Související články

Další články