Věčně korpulentní zpěvačka Ewa Farna (23) začala OPĚT, OPĚT, OBĚD… Ne, říkáme OPĚT sportovat! Jak je podle jejího šťastného výrazu vidět, slovo sport dostává až nadkosmicky jiný význam. Ne, teď nenarážíme na Ewiny obří boky, za kterými už skoro nejde poznat ani Karlův most… Spíš nás zarazilo její gesto, které se k mladé slečně moc nehodí. Možná je to tím, že je Ewa spíš Polka, a tak neví, že tohle její ruční gesto znamená „polibte si pr*el“. Ale co, vždyť ona to ta holka stejně moc dobře ví!

Ewa se teď nedávno stala ambasadorkou jedné sportovní značky, čímž se zřejmě upsala samotnému ďáblu! (Pro polské čtenáře: U nás v Čechách více jak 500 let inkvizice už aktivní není. A tak se u nás slůvko ďábel netrestá vypálením cejchu s nápisem… Tak raději nic, no.) Ewa má prostě ve smlouvě přikázaný pravidelný pohyb, mimo psaní SMS a zvedání zmrzliny k puse. Jestli jde ze strany mladé zpěvačky jen o švindl, kde pouze ve sportovním úboru pózuje na veřejných místech, toť otázečka…

Na svých sociálních sítích se Ewa svěřila, že prý dokonce uběhla celých šest kilometrů! Nevíme, zda se do toho nepočítala i celková chůze od letošního roku, ale fajn, určitě to ta holka uběhla.

„Léto se blíží a kondička na koncerty bude potřeba!“ zmínila Ewa u svých sportovních výkonů. Ale jak už její osobní komentář naznačuje, zde probíhá příprava na festivalovou sezónu, ne na tu bikinovou! A hádejte asi proč?