Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Střelec zasáhl 3 děti na hřišti v Kladně: Pomozte policii najít tohoto muže

Střelba!
Děti si ve středu 14. srpna hrály v kladenském parku, když v tom na ně zatím neznámý pachatel začal střílet. Zásadní zvrat ve vyšetřování může přinést výpověď muže, jenž v tu chvíli parkem procházel. Policie se pravděpodobného svědka události snaží najít.

Svědek, kterého policisté hledají, má dlouhé tmavé vlasy, byl oblečený v černém tričku a kraťasech. Na rameni měl zavěšenou brašnu.

Procházel kladenským parkem, kterému místní říkají Trilobit, zrovna ve chvíli, kdy neznámý pachatel začal pálit ze vzduchovky na hrající si děti. Střelba zasáhla tři chlapce.

Střelce k přehnanému činu pravděpodobně vyprovokovala hlasitá hudba.

Muž mohl podle policie něco vidět, anebo alespoň slyšet. „Tento muž, který se prokazatelně v předmětnou dobu střelby nacházel v místě skutku, by pro nás mohl být důležitým svědkem,“ uvedl pro TV Nova vyšetřovatel.

Policisté čekají na znalecký posudek vypálených diabolek a pokračují ve vyšetřování. Muže, který jim může pomoci, zachytila kamera. Nepoznáváte ho?

Mohlo by vás zajímat

Další články