Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Střelec Schick si doma hýčká krásnou manželku. S Hankou zažívá jedno z nejkrásnějších období

EURO 2021: Patrik Schick si doma hýčká krásnou ženu Hanu Schickovou
Zdroj: Profimedia/Se svolením Hany Schick
+ Dalších 5 fotografií
Manželka

Stačil jeden zápas na mistrovství Evropy a z Patrika Schicka (25) je rázem nejopěvovanější muž české reprezentace. K tomu si fotbalista dopomohl dvěma góly, přičemž ten druhý z půlky hřiště byl přímo lahůdkový. Na Schicka tak musí být patřičně hrdá především jeho půvabná manželka Hanka, která svou lásku podporuje už dlouhá léta.

Patrik Schick (25) zažívá dost možná nejpovedenější období ve svém životě. Po hostování v Lipsku se natrvalo zabydlel v Bayeru Leverkusen, za který v německé soutěži sází jeden gól za druhým. Dobrá forma mu pak dopomohla i na mistrovství Evropy, kde o sobě v prvním zápase proti Skotsku dal hlasitě znát dvougólovým představením.

Doma mu mezitím fandí jeho životní láska Hanka. S tou se minulý rok Schick také oženil na pohádkovém zámku. „Slibuji, že to bude svatba, jakou Česko nevidělo, něco nádherného, výjimečného, harmonického, prostě dokonalost sama. Spoustu skvělé zábavy, skvělého jídla," napsala tehdy na Instagram koordinátorka události. A jak slíbila, tak udělala, svatba byla naprosto pohádková.

Miminko přišlo po svatbě

Jak už to tak bývá, po svatbě následuje miminko. To také přišlo na svět už pár měsíců poté, co si zamilovaný pár řekl u oltáře ano. Hana byla totiž už v době obřadu těhotná. V říjnu tak manželé Schickovi přivítali do rodiny malou Victorii.

Hanka společně se svou dcerou nyní fandí z domova Patrikovi, který bojuje s národním týmem na evropském šampionátu. Za normálních okolností by nejspíš držely palce tátovi ve Skotsku, koronavirus ale vše zkomplikoval. Schick si s tím ale očividně hlavu neláme a i tak v pohodě sází góly. To ostatně bude moct potvrdit už dnes proti Chorvatsku.


Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy