Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Střelec Patrik Schick je král: Pokáč o něm dokonce složil píseň

Reprezentace na EURU.
Zdroj: Profimedia
EURO 2021

EURO 2021 je v plné proudu. V sobotním čtvrtfinálovém boji nastoupili proti Čechům Dánové. Ačkoliv národní tým výhru neukořistil, hvězdný střelec Patrik Schick opět fanoušky nezklamal. Není divu, že o něm slavný český písničkách a kytarista napsal song.

Češi dnes hráli o hodně. Rvali se jako lvi, ale na rozjeté Dány to bohužel nestačilo.Ruch kolem EURA vnímá i zpěvák a fotbalový fanoušek Jan Pokorný alias Pokáč, který pro českou reprezentaci složil rychlý song. Ten oslavuje především skvělého kanonýra Patrika Schicka.

"Kam se hrabe Mbappé nebo Lukaku, na našeho Páťu z pražskýho sídláku. Za národní tým se bije jako lev, neomylně promění, i když z něj cáká krev," zní část Pokáčovy oslavné písně s názvem Patrik Schick Song.

Česká reprezentace a její fanoušci však už svou píseň mají. Song s názvem Ukážeme kuráž! vytvořila kapela Tři sestry. "Je to taková lehounká píseň, která by měla dát najevo, že je potřeba do toho dát všechno," řekl pro sport.cz zpěvák kapely František Moravec alias Fanánek.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy