Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Střelba v Ústřední vojenské nemocnici v Praze: Muž na sebe namířil zbraň a vypálil

Střelba v Ústřední vojenské nemocnici v Praze: Muž na sebe namířil zbraň a vypálil
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
střelba
V Ústřední vojenské nemocnici v Praze došlo v sobotu dopoledne ke střelbě. Podle dostupných informací muž namířil zbraň proti sobě a spáchal sebevraždu, nikdo jiný by neměl být zraněn.

Ústřední vojenská nemocnice v pražských Střešovicích se potýká s tragédií. V sobotu dopoledne tam podle agentury Aktu.cz mělo dojít ke střelbě. Střelec měl zbraň namířit proti sobě a vzít si život. Policie je stále na místě a probíhá vyšetřování.

Pohotovost Ústřední vojenské nemocnice je kvůli dopolední události aktuálně uzavřena. „Mohu potvrdit, že kriminalisté prvního policejního obvodu vyšetřují tragickou událost, která se stala v ulici U Vojenské nemocnice. Vzhledem k citlivosti případu a s ohledem na rodinné příslušníky nebudeme případ dál komentovat,” sdělil tiskový mluvčí policie Jan Rybanský.

Rybanský po sedmé hodině večerní doplnil nové informace. „Přijali jsme oznámení o muži, který se v čekárně pokusil krátkou střelnou zbraní spáchat sebevraždu,“ dodal. K události došlo v čekárně urgentního příjmu a kromě střelce se nikomu nic nestalo. Neměl prý v úmyslu ublížit komukoliv jinému než sobě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy