Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Střelba v pražských Strašnicích! Útočník zabil člověka, pak spáchal sebevraždu

Střelba v pražských Strašnicích: Útočník je stále uvnitř, na místě zřejmě jeden mrtvý
Zdroj: Policie ČR
krimi

Policie zasahovala v Praze - Strašnicích, kde se v jednom z domů střílelo. Útočník se zabarikádoval uvnitř a následně spáchal sebevraždu, uvedla policie. Předtím zastřelil jednoho člověka.

Při střelbě v Praze - Strašnicích dnes odpoledne zemřel jeden člověk a samotný útočník. Další dva lidé jsou v péči záchranářů, neutrpěli ale žádná zranění, řekla ČTK mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. Střelec byl podle policie zabarikádovaný v pokoji uvnitř domu. Následně spáchal sebevraždu.

V péči zdravotníků je jedna žena s akutní reakcí na stres. Dalšího muže zdravotníci vyšetřují, ale zraněný není, uvedla Poštová. Mluvčí doplnila, že záchranná služba zůstávala v průběhu zásahu na místě v bezpečné zóně podle pokynů policie.

O střelbě v ulici Na výsluní informovala policie zhruba v 16:30. Objekt a jeho okolí v místě střelby v ulici Na výsluní policie zajistila. Na místě byla zásahová jednotka a vyjednavač. "Situaci monitoruje policejní vrtulník, místo je pod kontrolou, bezprostřední nebezpečí nehrozí," uvedla policie v průběhu zásahu na Twitteru.

"Zásahová jednotka provedla zákrok, po vstupu do místnosti byl muž podezřelý ze střelby nalezen mrtev. S největší pravděpodobností spáchal sebevraždu," informovala následně policie.

Související články

Další články