Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Střelba v Ostravě: Číslo smrti 6 nemusí být konečné, žena bojuje o život, její stav se zhoršil

Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
AKTUALIZOVÁNO
Úterní ráno se v ostravské nemocnici změnilo v hotové peklo. Ctirad Vitásek (†42) se rozhodl vyvraždit čekárnu traumatologické ordinace. Na místě zastřelil 5 lidí, další postřelený zemřel na operačním sále. Vrah za sebou zanechal další tři raněné, z nichž dva jsou mimo ohrožení života. Aktuální informace z ostravské nemocnice je taková, že číslem 6 řádění masového zabijáka nemusí končit.

Redakce eXtra.cz zjišťovala aktuální stav raněných po úterním masakru v čekárně ostravské nemocnice, kam šel Ctirad Vitásek zabít co nejvíce lidí. O tom, že mrtvých mělo být více, svědčí skutečnost, že s sebou měl dva zásobníky se střelivem. Jeden vystřílel zcela, druhý naštěstí nestačil použít, a to i přesto, že nelegálně drženou zbraň znovu nabil.

Po jeho střelbě se čekárna traumatologie změnila v krvavou lázeň. Jedna z pacientek, kterou řádění vraha bohužel zastihlo, stále bojuje o život. Její stav je značně kritický. „U pacientky, která už včera byla ve velmi vážném stavu, je současný stav setrvalý. Stav je tedy skutečně vážný a kritický. A u dalších dvou pacientů je stav stabilizovaný a jsou mimo ohrožení života,“ řekla eXtra.cz krátce po poledne mluvčí nemocnice Petra Petlachová.

Aktálně se stav pacienty zhoršil. "Stav kriticky zraněné pacientky se dnes bohužel ještě zhoršil,” řekla mluvčí odpoledne s tím, že dále zdravotní stav nebude z důvodu závažnosti situace komentovat.

Všichni si přejí, aby číslo smrti zůstalo takové, jaké v tuto chvíli je. Lékaři z ostravské nemocnice dělají podle informací eXtra.cz maximum, aby se podařilo dostat pacientku z velmi kritického stavu do stavu mimo ohrožení života. Přejme jim, aby se jim nelehký úkol podařil.

Mohlo by vás zajímat

Další články