Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Drsná přestřelka v Marseille: Útočníci s kalašnikovy policistům unikli

Ilustrační foto.
Maskovaní muži podle francouzských médií v pondělí stříleli ve francouzském Marseille. Trojice útočníků se měla vybavit samopaly AK47, takzvanými kalašnikovy, a pálit do vzduchu. Zranit měli minimálně jednu osobu. Úřady uvedly, že nešlo o terorismus.

Minimálně jednoho zraněného si podle francouzského tisku vyžádala pondělní střelba v Marseille na jihu Francie. Neznámí maskovaní útočníci se vyzbrojili kalašnikovy a střílet začali u kulturního střediska. Původní informace, že pálili do davu mladých lidí, se nepotvrdily.

Trojice mužů, která střílela, se měla po městě pohybovat ve třech autech. K děsivé události došlo v nechvalně proslulé čtvrti, kde je kriminalita i prodej drog na denním pořádku. Svědci slyšeli několik výstřelů, a tak přivolali policii. Úřady už potvrdily, že nešlo o teroristický čin.

Ozbrojenci po příjedu policistů měli mířit i na přivolané strážce zákona. Stříleli do vzduchu a nakonec se jim podle agentury AFP podařilo uprchnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články