Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Střelba v kalifornském sídle YouTube: Útočnice zranila nejméně 4 lidi a poté se zabila

Žena se nakonec zabila.
Velké drama se odehrálo před sídlem serveru YouTube. Zatím neznámá žena, která byla strůjcem útoku, se dostala i do samotné budovy, ve které se nacházelo desítky zaměstnanců. Někteří podle informací utekli, jiní se museli zabarikádovat v kancelářích.

Neznámá útočnice střílela v sídle internetové společnosti YouTube v Kalifornii. Žena zranila nejméně čtyři lidi, a poté podle informací spáchala sebevraždu. Policie zatím marně pátrá po identitě ženy.

Do sídla serveru YouTube v kalifornském městě San Bruno podle zahraničních médií vnikla ozbrojená žena. Ta měla nejprve střílet před budovou, a následně se podle vyděšených zaměstnanců střelba ozvala i uvnitř.

„Slyšel jsem několik výstřelů a pak spatřil lidi, jak utíkají. Já stále seděl za stolem. Teď jsme s kolegy schovaní v kanceláři,“ napsal na Twitter jeden ze zaměstnanců internetového gigantu.

Žena zranila nejméně čtyři osoby a následně se zabila. Informovaly o tom televize CNN a NBC. Podle některých zaměstnanců bylo uvnitř budovy slyšet několik výstřelů. Svědek citovaný televizí CBS News popsal, že střelba začala přímo uvnitř.

Záchranáři odvezli všechny zraněné do nedaleké nemocnice. Někteří mají jen povrchová zranění a jeden šestatřicetiletý muž je ve vážném stavu.

Související články

Další články