Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rodinnou tragédii na Kladensku přežil jen kojenec: Otec zabil ženu, dceru i sebe

Rodinnou tragédii na Kladensku přežil jen kojenec: Otec zabil ženu, dceru i sebe
Zdroj: reprofoto TV Nova
násilný čin
Policie zasahuje v obci Líský na Kladensku u nahlášeného násilného trestného činu. Podle informací jsou na místě tři mrtví, nezletilá dívka, žena a muž. Jediný kdo rodinnou tragédii přežil je kojenec, který byl ihned předán do péče lékařů.

V sobotu se na Kladensku v obci Líský u Slaného odehrála strašlivá rodinná tragédie. Při násilném činu zemřeli tři lidé. "Lidé slyšeli střelbu, stalo se to v jednom domě, asi rodinná tragédie," řekl iDNES.cz starosta obce Líský Štěpán Hon.

Pravděpodobný pachatel byl na místě nalezen mrtvý, v domě bylo i živé malé dítě, řekla novinářům na místě policejní mluvčí Markéta Johnová. „Kojenec je mimo ohrožení života. Přežil jako jediný,“ informovala mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

Střelcem byl nejspíš otec rodiny, který na místě popravil nezletilou dceru a manželku. Podle informací iDnesu byl pachatel s největší pravděpodobností člen vězeňské služby.

Policie uvedla, že místo činu má pod kontrolou a nikomu žádné nebezpečí nehrozí. "Místo činu máme pod kontrolou, nebezpečí nikomu nehrozí," informovala policie. Další okolnosti případu zatím nejsou známé. Sousedé uvedli, že před 18:00 slyšeli opakovanou střelbu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy