Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Důvod střelby na dětském hřišti v Kladně: Pachateli vadila hlasitá hudba

Zdroj: profimedia
pátrání
V úterý byli na kladenském hřišti zasaženi tři chlapci vzduchovkou nebo airsoftovou pistolí. I když se nikomu nic nestalo, policie po střelci pátrá. Pravděpodobně na děti někdo střílel z oken domu, protože mu vadil hluk a hudba, kterou si chlapci pouštěli. Za výtržnictví hrozí pachateli až dva roky vězení.

O střelbě na kladenském hřišti jsme vás již informovali. Policie nyní zjistila, proč na děti někdo střílel. Strážníci městské policie uvedli, že byli na místě ještě před střelbou. Někdo si na chlapce stěžoval. Skupinka totiž dělala hluk a pouštěla si i nahlas hudbu. Napomenutí strážníků však chlapcům nezabránilo, aby v hluku pokračovali. Pravděpodobně proto na ně někdo vystřelil z okna.

Střely od neznámého pachatele zasáhly chlapce ve věku 14 a 15 let. K incidentu došlo v parku mezi ulicemi Leoše Janáčka a Václava Rabase. „Děti utrpěly povrchová zranění. V jednom případě si zranění vyžádalo poskytnutí lékařské pomoci,“ uvedla Blesku mluvčí policie Michaela Nováková.

„Aby se podařilo výtržníka zjistit a následně dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události,“ dodala Nováková. Veškeré informace k případu můžete sdělit policii prostřednictvím linky 158 nebo přímo na kladenské služebně, tel. číslo 974 873 500.

Související články

Další články