Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Streamování nehody na Mostecku: Řidička si před jízdou dala drogy? Policie čeká na výsledky toxikologických tes­tů!

Byla řidička pod vlivem alkoholu nebo drog?
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 14 fotografií
Policie stále ještě přesně neví, proč dívka zemřela při nehodě na Mostecku. Čeká se na výsledek toxikologických testů, které by měly odhalit, co řidička měla v krvi. Její kamarádka tragickou nehodu vysílala živě přes Facebook.

Tento případ otřásl každým slušným řidičem v Česku. Dívky se smály, nevěnovaly se řízení, dělaly blbosti do kamery, přes kterou nezodpovědnou jízdu streamovaly na Facebook. Výsledkem je zraněná spolujezdkyně a mrtvá řidička.

Od začátku případu se objevují spekulace, že řidička nemusela být při riskantní jízdě zcela střízlivá. Podobnou linku ověřuje také policie.

„Mluvila jsem s vyšetřovatelem a ten mi řekl, že žádné novinky k vyšetřování zatím nejsou. Probíhá pitva a dělají se toxikologické testy, takže to bude trvat déle. Příčinu úmrtí zatím nejsme schopni sdělit. Vyšetřovatel mi potvrdil, že vyšetřování bude trvat několik měsíců,“ uvedla pro eXtra.cz policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Co se tedy v autě přesně stalo? Byla řidička pod vlivem drog? Na tyto závěry si bude muset veřejnost ještě nějaký ten týden počkat.

Související články

Další články