Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

„Strč si cyklistiku řídítkama do pr**le napřed!“ běsní Češka: Nakrknutá žena baví národ! VIDEO

Český internet doslova válcuje videonahrávka, která se objevila na sociálních sítích. Je na ni rozhořčená žena, která jede na kole do kopce a vyčítá pravděpodobně svému manželovi, že ji přemluvil k cyklistice. Její partner se ale skvěle baví a navíc ji u běsnění natáčí.

Dvojice funí do kopce po asfaltce a žena toho má zjevně plné zuby. „Strč si celou cyklistiku řídítkama do p*dele napřed,“ rozčiluje se amatérská cyklistka v úvodu videa. „Na hovno, pr*el mě bolí, záda mě bolí, žízeň mám,“ stěžuje si dále nakrknutá dáma na bicyklu.

„Za chvilku jsme v pivovaru,“ uklidňuje ji partner, který se ve videu usmívá a cestu si vyloženě užívá. „Furt čumím do asfaltu, ho*no vidím, vole,“ pokračuje v kritice rozzlobená sportovkyně.

„Já jsem spokojenej,“ oponuje jí partner, který na konci videa zdraví pravděpodobně své děti. Na sociálních sítích video pobavilo mnoho lidí. Spoustu žen se navíc v rozzuřené cyklistce našlo. „Celá já až přes kopírák,“ směje se na facebooku Ivana. Pánové zase sympatizují s těžkým údělem pána na kole. Jak nahrávku vidíte vy? A neznáte náhodou hlavní aktérku?

Související články

Další články