Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Strč si cyklistiku do pr**le: Češky soucítí s rozhořčenou sportovkyní a radí manželovi

Jen málo lidé nevidělo video s rozhořčenou cyklistkou, která nadává svému partnerovi při jízdě na kole, ať si strčí celou cyklistiku řidítkama do pr**le napřed. Sportovkyně ostrými slovy rozhodně nešetří a spousta žen se s ní ztotožňuje, jelikož vědí, jaké to je, když je manžel nutí trpět.

Doslova hitem internetu je video, kde naštvaná manželka funí a nadává při jízdě na kole. „Strč si celou cyklistiku řidítkama do p*dele napřed,“ nebojí se ostrých slov na dotaz manžela, zda je cyklistika hezký sport. „Furt čumím do asfaltu, ho*no vidím," uštěkne. Manžel je jak říká spokojený.

Ženy z celé České republiky s vytočenou matkou od dětí soucítí. „Video jsem viděla snad stokrát. Jsem to celá já. Jako přes kopírák,“ píše Ivana K. v internetové diskuzi na sociální síti. „Ta paní je skvělá. Má stejnej přístup k cyklistice, jako mám já,“ přidává se Lucie V.

Některé účastnice diskuze mají na pana manžela velmi vyhraněný názor. „No bože, to je ale echt blb! Doufám, že se paní příště na nějaký výlet s ním na kole vykašle,“ napsala Edith N. Součástí diskuze jsou ale i muži. Žena si totiž mimo jiné stěžuje, že jí bolí záda.

„Kdyby jí aspoň ten cykloLover nastavil sedačku a řídítka. Tohle je tak na to zhuntovat si záda na dětským kole,“ radí Killroy manželovi.

Zda někdy matka od rány nasedne znova na sedlo, je ve hvězdách, ale věříme, že ji manžel svým optimismem opět přesvědčí. I takové přesvědčení se v diskuzi vyskytuje. „Paní je suprová, moc mně pobavila, nakonec byla určitě ráda a kochala se přírodou,“ míní Božena V.

Související články

Další články