Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Strážníci v Přerově vyjížděli k mrtvolám na chodníku: Našli opilé kamarády

Zdroj: facebook
pijte s rozumem
Strážníci v Přerově museli vyjíždět ke dvěma mrtvolám na chodníku. Během pár chvil se jim na telefonní linku ozvalo několik vyděšených lidí, popisujících různé teorie. Nakonec hlídka zjistila, že jsou muži jen namol opilí.

Tísňová linka městské policie v Přerově o víkendu zaznamenala několik telefonátů svědků, kteří na chodníku viděli ležet dvě mrtvá těla. Popisovali děsivé příběhy, jak se muži stali obětí hromadné nehody, střelby nebo že spadli ze střechy.

Strážníci tedy neváhali a ihned vyjeli na místo činu. Na rohu ulic Nerudova a Ztracená skutečně nalezli dvě bezvládná těla mužů a kolem nich stavební suť. Byla to scéna jako vystřižená z válečného filmu. Černé scénáře se ale naštěstí nepotvrdily. "Ukázalo se, že dva kamarády sestřelila jen notná dávka alkoholu," informoval mluvčí policie.

Pár chvil nato se strážníkům podařilo kontaktovat přítelkyni jednoho z mužů. "Ta si velmi ‚přešťastná‘ pro ně přišla," popisovala policie. Nakonec se jí podařilo odvést jen toho svého, protože druhý muž po pár krocích prohrál boj s gravitací. Tentokrát už nevyvázl bez zranění a musel být převezen do nemocnice k ošetření. "Boha jeho, pijte s rozumem," varuje městská policie Přerov.

Policisté se případem dále zabývat nebudou. Ani jednomu z mužů pokuta nehrozí, protože nespáchali žádný přestupek. Podívejte se do fotogalerie na vtipné snímky opilých mužů.

Související články

Další články