Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Strážníci v Praze DOPADLI DÍVKU KOUŘÍCÍ JOINTA! Podle dostupných informací to musela být Miley Cyrus!

To je tedy síla!
Zdroj: Twitter
Společná hlídka strážníka a policisty odhalila dívku kouřící jointa! Vše nasvědčuje tomu, že se muselo jednat o Miley Cyrus!

„Společná hlídka strážníka a policisty odhalila dívku kouřící jointa! Při součinnostní kontrole kombinované hlídky městské a státní policie se podařilo odhalit dívku, která kouřila jointa. Případ dále šetří Policie ČR. V pátek odpoledne prováděla kombinovaná hlídka strážníka a policisty kontrolní činnost ve Štefánikově ulici, kde si všimla mladé ženy, která kouřila „jointa“, z něhož se linul typický zápach marihuany. Hlídka ženu vyzvala k předložení dokladů a poté k následování na místní oddělení Policie ČR. Protože dívka neuposlechla výzvy a pokusila se z místa utéct, strážník proti ní zakročil a policista jí přiložil služební pouta. Celou věc dále šetří Policie ČR.“

Tak toto je zcela zásadní zpráva! Tohle si nesmí nikdo dovolovat a je dobře, že hrdinové zasáhli!

Kouřit jointa je ještě mnohem horší než parkovat na modré zóně! Šušká se, že na dívku kouřící jointa upozornili lidé, kteří každou noc postávají v centru Prahy a turistům radí, kde najdou nejkrásnější pražské památky, nebo jim prodávají dobrý lipový čaj!

Vůbec si nedovedeme představit, co by se stalo, kdyby dívka jointa dokouřila!

Svědci tvrdí, že dívka vypadala jako zpěvačka Miley Cyrus (24). Ona je totiž jediný člověk na světě, kdo si zapálí jointa na ulici!

Nebo snad víte ještě o někom? Okamžitě ho musíte nahlásit strážníkům! Jointy v Česku nechceme!

Související články

Další články