Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Stravování Meghan Markle: Co jí vévodkyně ze Sussexu a jak vypadají její snídaně?

Zdroj: instagram
+ Dalších 48 fotografií
Vévodkyně ze Sussexu a manželka prince Harryho Meghan Markle je momentálně symbolem dokonalosti. Spoustu žen po světě zaujímá, jak si udržuje skvělou postavu a co všechno obsahuje její jídelníček. Zřejmě vás její stravovací návyky překvapí!

1. Už od dob, kdy byla ještě Meghan Markle (36) herečkou a natáčela seriál Suits byla její snídaně vlastně stejná a monotónní. Každé ráno si připravovala ovesné vločky s banánem a javorovým sirupem. K tomu si ještě dopřála skleničku horké vody s citronem.

2. V týdnu se snaží dodržovat veganskou stravu, přes víkend si ale ráda dopřeje takzvané "cheat days".

3. Miluje hranolky a červené víno. Nejraději má Tignanello, odrůdu z Toskánska. Má vůni třešně a koření. Tohle víno miluje natolik, že po něm pojmenovala také svůj lifestylový blog The Tig, který ale byla nucena zrušit poté, co to s princem Harrym začalo vypadat vážně

4. Odpoledne si místo kávy dopřává speciální zelený džus. Její nejoblíbenější ingredience jsou jablko, kadeřávek, špenát, citron a zázvor.

5. Můžeme to připsat jejím kalifornským kořenům, ale Meghan miluje rybí tacos. Nejvíc ze všeho lososové. Pokud dostane chuť na domácí jídlo, jasnou volbou je pečené kuře na filipínský způsob. Kuře připravovala i v momentu, kdy ji princ Harry požádal o ruku.

6. Zbožňuje vodní meloun a pokaždé si ho posype skořicí, údajně to zvýrazní celkovou chuť.

Související články

Další články