Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

STRAŠNÝ PŘÍPAD: Muži (†61) nedali v nemocnici najíst, ZEMŘEL TAM HLADY!

+ Další fotografie
Nedbalost
Giuseppe "Joe" Ulleri (†61) byl přijat do nemocnice v Manchesteru po pádu doma. Zaměstnanci nemocnice ho nechali 10 dnů hladovět a na následky toho muž zemřel.

Giuseppe „Joe“ Ulleri s Downovým syndromem z Withington byl přijat do nemocnice v Manchesteru poté, co měl vážný pád u sebe doma. Měl zlomenou pánev, zápěstí a také měl problém s polykáním. Nicméně personál nemocnice to nijak nezajímalo a téměř neřešili, že by měli Joemu zajistit nutriční podporu.

Nebohý Ulleri nemohl přijímat potravu, a tak mu byla nasazena trubice pro lepší příjem potravy. S trubicí ovšem také nastaly komplikace a po 24 hodinách mu byla odstraněna. Nikdo z ošetřujících se dál nezabýval tím, že Joe vlastně neměl žádný jiný zdroj výživy. Lékaři i sestry ho doslova nechali vyhladovět. Bratr Peter je z celé věci zdrcený a nedokáže pochopit, jak mohli lékaři takto selhat. Jeho zranění byla vážná, ale rozhodně nebyl v ohrožení života. A kdyby mu byla zajištěna ta strava jistě by Joe mohl žit.

Během 10 dnů, které trávil v nemocnici, byla jeho jediná výživa z trubice po dobu 24 hodin. Bohužel mít tak malý příjem potravy bylo Joeovi osudné a zemřel kvůli nedbalosti personálu.

Mohlo by vás zajímat

Další články