Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Strašný hazard: Krkavčí rodiče v Brně málem uvařili holčičku (3) v autě!

Rodiče nechali dceru v autě (ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia
Neuvěřitelně stupidní rodiče včera nechali tříletou dceru zavřenou v autě na přímém slunci a šli si nakupovat. Venku bylo v tu dobu 30 stupňů ve stínu! Holčičku zachránili strážníci, kteří rozbili okno a vytáhli ji ven, jinak by se uvařila zaživa.

Dítě sedělo zavřené v rozpáleném autě před bohunickým obchoďákem. Naštěstí si toho někdo všiml, zavolal na tísňovou linku a na místo dorazili strážníci. Ti obuškem vysklili okno a holčičku vysvobodili. Byl podvečer, parkoviště bylo po parném dni rozpálené a teploty ve stínu atakovaly třicítku. Jak známo, v autě pak teplota stoupá mnohem rychleji.

Pohotový kolemjdoucí na tísňovou linku ostatně oznámil, že je holčička durch zpocená. „Automobil byl zaparkován na přímém slunci, dívka uvnitř seděla se svěšenou hlavou, ztěžka dýchala a nereagovala ani na hlasité tlučení kovovým koncem teleskopického obušku do skla,“ uvedl podle Blesku mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Holčičku ošetřili záchranáři, naštěstí ji strážníci vytáhli z vozu včas. Do toho dorazili nezodpovědní rodiče. Nejprve tvrdili, že nebyli pryč déle než 5 minut, jenže to už tam dávno byli strážníci. Matka nakonec připustila, že nakupovali asi 20 minut. Případu se ujala policie, která zároveň varuje rodiče, aby proboha v takových vedrech nenechávali děti v autě ani na minutu, může to lehce skončit tragédií.

Související články

Další články