Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Strašné: Šestnáctiletý chlapec se osm měsíců styděl jít k doktorovi s podivným škubáním ve varleti. Dva týdny po první lékařské prohlídce zemřel.

Michael nechtěl přiznat zdravotní problém.
Zdroj: Daily Mail

Michaela Rushbyho osm měsíců trápil intimní problém. Se záškuby ve varleti a velkou bulkou se nakonec svěřil svému staršímu bratrovi. Ten ho okamžitě odvezl do nemocnice, kde byla Michaelovi diagnostikována rakovina a stanovena 75% šance na přežití.

Chlapec se psychicky zhroutil a o pár dní později zemřel v nemocnici. Přitom stačilo včas nádorové bujení odhalit a začít léčit.

Michael je nejmladší ze šesti sourozenců. 17. dubna popíjel se svým dvaadvacetiletým bratrem Johnem alkohol, když se konečně odvážil svěřit se se svým problémem. "Řekl mi, že s jeho varlaty není něco v pořádku a ukázal mi je. Bulka byla vidět na první pohled, hned další den jsem ho odvezl k doktorovi," vypráví John.

Lékaři okamžitě začali s chemoterapií. 29. dubna vstal, vykoupal se a zkolaboval. Ještě ten den zemřel, zřejmě na infekci.

"Chtěla bych vzkázat všem, kdo si myslí, že je s nimi něco v nepořádku: Jděte za svou matkou, za otcem, to je jedno. Mikey měl přijít za mnou a říct mi to, nebylo se za co stydět," říká s pláčem Michaelova matka Patricia.

Související články

Další články