Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Strašné neštěstí na libereckém dětském táboře: Chlapeček (†7) se utopil na koupališti

Zdroj: cdub.cz
+ Další 2 fotografie
Utonutí
Na koupališti v Českém Dubu na Liberecku se utopil sedmiletý chlapec. Ten se tam podle policie účastnil letního tábora. Sanitka chlapce ještě stihla převézt z koupaliště do nemocnice, tam ale v úterý zemřel. Policie nyní smrt řeší pro podezření na usmrcení z nedbalosti.

Chlapce, který bezvládně plaval na hladině, objevila mladá dívka v pondělí 6. července po 16:30. "Společně se svými kamarádkami tohoto chlapce v bezvědomí vytáhla na břeh. Vše naznačuje tomu, že se před tím za dosud nevyjasněných okolností v koupališti topil," řekla policejní mluvčí Ivana Baláková.

K incidentu byla ihned přivolána sanitka. Na místo nakonec dorazil i vrtulník, který chlapce dopravil do pražského Motola. Tam ale v úterý 7. července zemřel. Policie nyní celou věc řeší pro podezření z usmrcení z nedbalosti. Vyjadřovat se k tomu ale zatím nechtěla.

Hoch podle policie navštívil koupaliště v Českém Dubu jako účastník letního tábora společně s dalšími dětmi a s táborovým dozorem. "Vzhledem k tomu, že na řádném objasnění případu stále pracujeme i s ohledem na věk chlapce, nebudeme k této události poskytovat žádné bližší informace," uvedla policejní mluvčí.

Související články

Další články