Ani miliony na léčbu pro Schumiho nestačí a rodina tak bohužel prožívá další krušné chvíle. „Michael je schopný cosi vyslovit, pohybovat se na lůžku, ale má velmi omezené schopnosti, co se týká vnímání okolí. Výdaje na jeho léčbu dosáhly již 13,5 milionu eur, ale léčba je až příliš pomalá. Michael chřadne a váží pouze 45 kilogramů,“ šokoval zdroj z okolí zdravotního týmu pod vedením Jeana-Francoise Payena, který to prozradil deníku Daily Express.

Sedminásobný mistr světa Michael Schumacher se dlouho léčil v nemocnici v Lausanne poté, co se probral z kómatu. Na kliniku byl převezen z francouzského Grenoblu. Schumacher si na konci roku 2013 vážně poranil hlavu během pádu na skálu, když lyžoval na sjezdovce ve francouzských Alpách. Tehdy to s ním vypadalo opravdu vážně a lékaři jeho ženu Corrinu připravovali na nejhorší.

Prognózy o jeho dalším stavu navíc byly nejasné, měl těžce poraněnou hlavu a krvácení do mozku, neurochirurgové se obávají, že by mohl úraz zapříčinit trvalé změny jeho psychiky a nemusel by to být ten stejný člověk jako před nehodou. To se bohužel ukázalo jako pravdivé. Jeho rodina se k zdravotnímu stavu raději nevyjadřuje. Jestli ale bude Schumacher dále ubývat na váze, dostane se do ohrožení života! Schumi, drž se!