Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

STRAŠNÁ TRAGÉDIE v porodnici: Pod mrtvou Marií (†36) našli mrtvé miminko!

hrozné neštěstí
Tragický příběh se odehrál v Irsku, kde ho také řeší policie. Novorozené dítě bylo kojeno svou maminkou, která ale zničehonic upadla a zemřela. Dítě přitom držela v náručí a zalehla ho. Lékařům se nepodařilo novorozeně zachránit.

V irské porodnici ve městě Cork se odehrálo ohromné neštěstí. Marie Downey (†36) zřejmě kojila svého čtyři dny starého syna a náhle upadla do bezvědomí na podlahu. Matka dalších tří dětí trpěla epilepsií, takže není vyloučeno, že za to mohlo její onemocnění.

Zaměstnanci porodnice nalezli zesnulou matku na podlaze v jejím pokoji. Zjistili, že Marie při pádu zalehla i své miminko. Syn Darragh měl vážné poranění od tvrdého pádu. Bojoval o život statečně, ale zde už nedokázali pomoci ani lékaři. Bohužel dítě podlehlo zraněním a na následky pádu zemřelo v úterý večer. Darragh byl na světě pouhé čtyři dny.

Žena byla naposledy zkontrolována personálem hodinu před úmrtím, v té chvíli nejevila žádné znaky nevolnosti. Bylo zahájeno vyšetřování příčiny smrti. Podle okolí byla Downey vzornou matkou a skvělou přítelkyní. Nikdo nechápe, co se mohlo stát.

Související články

Další články