Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

STRAŠNÁ TRAGÉDIE v porodnici: Pod mrtvou Marií (†36) našli mrtvé miminko!

STRAŠNÁ TRAGÉDIE v porodnici: Pod mrtvou Marií (†36) našli mrtvé miminko!
Zdroj: facebook
hrozné neštěstí
Tragický příběh se odehrál v Irsku, kde ho také řeší policie. Novorozené dítě bylo kojeno svou maminkou, která ale zničehonic upadla a zemřela. Dítě přitom držela v náručí a zalehla ho. Lékařům se nepodařilo novorozeně zachránit.

V irské porodnici ve městě Cork se odehrálo ohromné neštěstí. Marie Downey (†36) zřejmě kojila svého čtyři dny starého syna a náhle upadla do bezvědomí na podlahu. Matka dalších tří dětí trpěla epilepsií, takže není vyloučeno, že za to mohlo její onemocnění.

Zaměstnanci porodnice nalezli zesnulou matku na podlaze v jejím pokoji. Zjistili, že Marie při pádu zalehla i své miminko. Syn Darragh měl vážné poranění od tvrdého pádu. Bojoval o život statečně, ale zde už nedokázali pomoci ani lékaři. Bohužel dítě podlehlo zraněním a na následky pádu zemřelo v úterý večer. Darragh byl na světě pouhé čtyři dny.

Žena byla naposledy zkontrolována personálem hodinu před úmrtím, v té chvíli nejevila žádné znaky nevolnosti. Bylo zahájeno vyšetřování příčiny smrti. Podle okolí byla Downey vzornou matkou a skvělou přítelkyní. Nikdo nechápe, co se mohlo stát.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy