Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Strašná tragédie: Příliš silné žárovky upekly zaživa miminko v inkubátoru

hrůza v porodnici
V nemocnici v Bolívii se stala velká tragédie. Tento týden tam totiž zaživa uhořelo nedonošené miminko. K obrovskému selhání došlo v místní nemocnici Nuestra Senora del Rosario. V inkubátoru byly totiž nainstalovány příliš silné žárovky. Informoval o tom portál Mirror.

Obrovská tragédie otřásla Bolívií. V místní nemocnici Nuestra Senora del Rosario se upeklo nedonošené novorozeně zaživa v inkubátoru. Zhruba patnáctiletá matka porodila v 32. týdnu těhotenství a dítě nutně potřebovalo do inkubátoru.

Nemocnice v tu chvíli neměla bohužel žádný volný. Proto se rozhodli, že vyrobí provizorní inkubátor. Bohužel do něj umístili žárovky, které měli zrovna na skladu a ty se ukázaly jako příliš silné. Byly tak silné, že dítě velmi popálily.

„Protože miminko nebylo donošené, bylo nám řečeno, že potřebuje umístit do inkubátoru, a žádný volný není. Žádný volný nebyl ani v okolních centrech,“ popisovala teta dítěte Scarlett Pasabarová.

„Viděla jsem jeho malou ručičku, jak byla popálená a jak trpěl. Řekli nám, že ho popálily žárovky,“ dodala. Jakmile si doktoři všimli, že je dítě natolik popálené, snažili se ho převést do další nemocnice, která je však odmítla.

Než stihli miminku poskytnout potřebnou pomoc, tak zemřelo.

Související články

Další články