Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Strašná tragédie: Lékaři poslali Leonka domů s paralenem, 2 dny po Vánocích zemřel

horor o vánocích
Rodiče milovaného syna prožívají nejhorší chvíle svého života. Krátce po Vánocích musel manželský pár Hannah a Jamie pochovat svého osmiměsíčního chlapečka Leona. Ten zemřel necelé dva dny po tom, co ho nemocniční personál údajně poslal domů s virovým onemocněním. Jeho matce Hannah řekli, aby mu dala paracetamol určený pro děti.

Jak informuje britský deník Mirror, matka vzala svého osmiměsíčního synka do nemocnice Victoria Hospital ve skotském městě Kirkcaldy poté, co víc než 6 měsíců při dýchání chrčel. Národní zdravotnická služba (NHS) tvrdí, že o případu nemůže mluvit, ale rodině vyjádřila upřímnou soustrast. „Neobviňujeme sestry, které tam byly, protože chápeme, že jsou pod tlakem. Obviňujeme NHS. Nechceme se hádat, jen chceme znát příčinu,“ uvedla Leonova babička Lorri.

Hannah lékaři řekli, aby dala Leonovi doma paracetamol. „Řekli mi, že mu dají Calpol a mám mu ho stříkat do pusy stříkačkou. Ale jeho teplota neklesala. Pořád měl 39 °C,“ uvedla Hannah.

Leon zemřel těsně po Vánocích. Pro rodiče je to obrovská rána a v těchto chvílích je to ještě horší. Jeho pohřeb naplánovala rodina na 27. prosince. Smuteční hosty vyzvali k tomu, aby přišli ve světlém oblečení a přinesli balónky.

Související články

Další články