Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Strašná smrt na sjezdovce: Lucka (†30) umírala, její Johance (3) tatínek zakrýval oči, aby to neviděla

Johanka (3) přišla o milovanou maminku!
Zdroj: Facebook, Tatranská horská služba
+ Další 3 fotografie
Štěstí mladé rodinky se o víkendu nenávratně rozplynulo. Maminka Lucie (†30) chtěla svou malou dcerku Johanku (3) naučit lyžovat, ale výlet do Tater dopadl tragicky. Učitelka základní školy na svahu zahynula. Milující manžel František zachoval duchapřítomnost a snažil se od strašlivého pohledu Johanku uchránit.

Mladá maminka Lucie nešťastně spadla a zledovatělý svah klouzal tak, že narazila do sloupu vleku. Rána byla o to tvrdší, že sloup nebyl ničím chráněný. Děsivý pád a následný náraz viděl její manžel František. Nestačil udělat nic jiného, než zakrýt dcerce Johance oči, aby neviděla, jak její milovaná máma umírá.

Měl to být krásný víkend, ale skončil ohromnou tragédií. Do Bachledovy doliny si rodina vyrazila z Nových Zámků, kde Lucie na jedné z tamních základních škol pracovala jako učitelka.

„František mi potom volal, co se stalo. Vysvětloval, ale byl takový zmatený. Když Lucie sesedla z vleku, předala mu dceru Johanku, po nárazu viděl, že je zle, zakryl malé oči a podal ji kamarádce,“ popsala pro cas.sk okamžiky po neštěstí ředitelka školy, kde byla Lucie zaměstnaná.

„Snažili se jí pomoct, jak jen se dalo, oživovali ji přibližně 70 minut. Ale zachránit se jim ji nepodařilo,“ řekl serveru pluska.sk jeden ze zaměstnanců horské služby.

Příbuzní jsou psychicky na dně a zdrceni jsou i kolegyně ze základky. „Byla to úžasná žena a učitelka. Milovala děti, bude nám velmi chybět,“ vzpomíná na Lucii jedna z nich. „Znala jsem ji už z mládí. Bylo to zlatá mladá žena, plná života,“ přitakala v slzách další. Nesmírně chybět bude i třeťákům, kteří na ni v pondělí ve třídě marně čekali.

Související články

Další články