Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Strašná smrt: Chlapeček (†5) dvě hodiny umíral v rozpáleném autě! Udusil se zvratky

+ Dalších 8 fotografií
Za žádných okolností nenechávejte dítě v rozpáleném autě. Je tu další otřesný případ. Pětiletý klučina umíral v autě dvě hodiny. Matka šla na pracovní pohovor.

Pětatřicetiletá Olesja Jeletskova z Moskvy šla na pracovní pohovor. Venku bylo 24 stupňů Celsia. Matka pro jistotu ještě uzavřela okénka, aby se k jejímu pětiletém synovi Olegovi nikdo nemohl dostat. Dítě bylo připoutané v autosedačce. Na šokující případ mimo jiné upozornil britský Daily Mail.

Malý Oleg Gusev umíral 120 minut. Matka celé dvě hodiny čekala na to, až půjde na pracovní pohovor. Chlapci nikdo nepomohl. Udusil se vlastními zvratky. Matka se zhroutila.

Žena je obviněna z usmrcení z nedbalosti. Hrozí jí dva roky ve vězení. Podle sousedů byla do osudného dne starostlivou matkou.

Apelujeme na rodiče, aby v žádném případě děti nenechávali zavřené v autě ani minutu, zvláště v tomto počasí. Podobně nedávno hazardovali rodiče v Brně. Nechali tříletou holčičku v autě na parkovišti a šli nakupovat!

Související články

Další články