Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Strašná rodinná tragédie: Dvě dvouleté děti z trojčat se utopily v zahradním jezírku

Strašná rodinná tragédie: Dvě dvouleté děti z trojčat se utopily v zahradním jezírku
Zdroj: profimedia.cz
neštěstí
To nejhorší, co se může rodičům stát, je, když jim zemře některý z potomků. A právě to prožívá rodina z německého Grevenu, když na chvíli spustili oči ze svých dvouletých trojčat. Dvě z dětí spadly do zahradního jezírka a utopily se.

Otřesné momenty museli prožít rodiče dvouletých trojčat, když v pátek odpoledne spadly dvě děti, chlapeček a holčička, do zahradního jezírka u sousedů. Matka měla podle deníku Bild odpočívat v ložnici a na děti měl dohlížet jejich otec. Ten však usnul v obývacím pokoji a děti se rozutekly ven.

Chvíli si hrály před domem a pak se přemístily k sousedům na zahradu. Sousedka našla bezvládná těla dětí krátce po čtvrté hodině. Okamžitě je vytáhla a do příjezdu sanitky je oživovala. V kritickém stavu skončily děti v nemocnici města Münster.

Obě děti zemřely po příjezdu do nemocnice

Jen chvíli po příjezdu zemřel chlapec a krátce na to i jeho sestra. "Je to příšerné neštěstí. Nemáme důkazy o cizím zavinění," uvedla mluvčí münsterského státního zastupitelství. Podle příbuzného rodiny byly děti zvyklé si hrát ve vodě, například v brouzdališti. "Jezírko trojčata brala jako malý bazének, kde se mohou vykoupat," citoval Bild příbuzného rodiny.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy