Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

STRAŠNÁ RÁNA pro Lucii Vondráčkovou: Náhle zemřel člen (†50) kapely, se kterou zpívala!

+ Další fotografie
Lucie Vondráčková (38) zažívá těžké chvíle. Zemřel totiž akustický kytarista Tomáš Berka (†50), který dlouhé roky hrál ve skupině Vokobere. S touto skupinou svého otce právě Vondráčková v minulosti zpívala. Co se hudebníkovi stalo, se zatím neví.

Berka teprve před deseti dny dny přebral cenu in memoriam za svého přítele Wabiho Daňka (†70), který zemřel loni v listopadu. Nyní ho nečekaně následoval.

Berka nebyl jenom exkolega Lucie Vondráčkové, ale také dobrý kamarád jejího otce Jiřího Vondráčka. Jeho smrt všechny šokovala. O tom, že by na tom byl zdravotně špatně, nikdo nevěděl.

„NE. Hrozně mě to mrzí. Nevím, co říct. Děkuju za všechny chvíle, vždycky milé povídání a společné zážitky z pódia. Neuvěřitelný. Štastnou cestu, kamaráde,“ napsal na sociální síť Tokhi, bubeník zmíněné skupiny Vokobere. V té působil spolu s Jiřím Vondráčkem a Lucie se skupinou svého otce poměrně často spolupracovala a vystupovala. Ještě před dvěma lety s nimi jela turné Kousek štěstí 2016…

Mohlo by vás zajímat

Další články