Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Strašná nehoda: Zdeňkovi (34) z Výměny to USEKLO NOHY! FOTKY z místa tragédie!

Zdroj: repro TV Nova/HZS JmK
+ Dalších 27 fotografií
DĚSIVÁ BOURAČKA
Středeční Výměna manželek má tragickou dohru. Redakce eXtra.cz má potvrzeno, že Zdeněk (34) měl děsivou nehodu. Milovaný táta a partner přišel o obě nohy a podle člověka, který vystupuje jako jeho soused, leží v kómatu v nemocnici. Máme podrobnosti i fotky přímo z místa.

Zdeněk (34) z Výměny manželek je řidič kamionu. Do kabiny náklaďáku se však zřejmě už nikdy neposadí. Po tragické nehodě totiž přišel o obě nohy!

Informaci, která se nejprve šířila po sociálních sítích jako spekulace, nám potvrdil zdroj z televize Nova. Zdeňkova partnerka Dita (38), s níž má malého syna Vojtu (5), prožívá velmi obtížné období. Její muž má totiž být po bouračce údajně v kómatu. Tvrdí to muž, který o sobě říká, že je sousedem rodiny z vesničky Přelovice, jež leží nedaleko Pardubic.

Zdeněk boural v pondělí před osmou hodinou večer. Po fatální srážce tří kamionů na dálnici D2 ho převezli do nemocnice v brněnských Bohunicích.

„Jeden z řidičů byl zaklíněný v kabině kamionu a musel být 55 minut vyprošťovaný. Při nehodě utrpěl devastující zranění dolních končetin, přivolaní lékaři museli pacienta uvést do umělého spánku, zaintubovat a následně transportovat na urgentní příjem FN v Bohunicích,“ uvedla mluvčí jihomoravských záchranářů Hedvika Kropáčková.

Zdeněk byl zrovna v práci a jel směrem na Bratislavu, kamion měl pardubickou registrační značku. Podle předběžného vyšetřování byl zřejmě viníkem nehody, protože narazil do stojící kolony před střetem jiných vozidel.

Držíme pěsti rodině a především Zdeňkovi samotnému, aby následky byly co možná nejmenší. Věříme, že lékaři pro to udělají maximum.

Související články

Další články