Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Strašná nehoda Evy Samkové: Dojela si pro stříbro, zlomila si obě nohy

Snowboardistka Eva Samková.
Zdroj: Profimedia.cz
neštěstí

Českou olympijskou šampionku Evu Samkovou (28) postihla strašná tragédie. V závodě Světového poháru snowboardcrossových týmů v Montafonu skončili s Janem Kubičíkem druzí, ale při cílovém manévru si Eva při nečekaném pádu zlomila obě nohy v kotníku a podle ČTK okamžitě musela na operaci. 

Okamžitá operace

Při dojezdovém manévru upadla a zlomila si obě nohy v kotnících. Za chvíli podstoupí operaci přímo tady v Rakousku. Doufejme, že bude Evka v pohodě a co nejdříve se z toho mentálně vylíže,“ vzkázal z nemocnice kouč Marek Jelínek pro média.

Další zprávy o zdravotním stavu olympijské vítězky a délce rekonvalescence plánuje její tým zveřejnit na začátku týdne.


Pád v cíli

Samková druhým místem zopakovala úspěch ze soutěže družstev z tureckého Erzurumu v roce 2018, kde se radovala společně s Vendulou Hopjákovou. Olympijská vítězka ze Soči a bronzová medailistka z Pchjongčchangu ale po pádu v cíli odjela do nemocnice a Kubičík, který získal medaili ve Světovém poháru poprvé, byl na slavnostním ceremoniálu sám. Příští závod Světového poháru je na programu za týden v italské Cervinii.

Konec jednoho snu

Skvělé snowboardcrossařce Evě Samkové se tak nejspíš rozplynul sen. Moc se těšila na zimní olympiádu v Pekingu a nikdy se netajila tím, že si odtamtud chce odvézt cenný kov, nejlépe zlato. Jenže olympiáda začíná už 4. února 2022. Pokud se nestane nějaký zázrak, je kvůli nehodě nyní bohužel téměř jisté, že z toho nic nebude.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy