Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Strašlivý vánoční nález: Myslivci v rákosí objevili záhadnou mrtvolu muže bez rukou i nohou

Strašlivý vánoční nález: Myslivci v rákosí objevili záhadnou mrtvolu muže bez rukou i nohou
Zdroj: Týdeník policie
hrůza
Nymburští myslivci v rákosí mezi obcemi Rožďalovice a Doubravany učinili hrozivý nález. Na zemi ležel lidský trup bez nohou a rukou. Kolem šesté hodiny večerní na místě byla policejní hlídka a přijel i koroner.

Nález, který učinili myslivci, byl potvrzen policií. "Mohu potvrdit, že se našlo torzo těla. Na místě je nyní hlídka a koroner,“ řekl TN.cz policejní mluvčí Pavel Truxa. Co bylo příčinou smrti muže, kterému torzo patřilo, není jasné. Vše objasní až soudní pitva, trup byl ve značném stadiu rozkladu.

Myslivci torzo nalezli při pravidelné obchůzce a okamžitě přivolali policii. Policejní mluvčí dodal, že aktuálně probíhá vyšetřování, ale více informací zatím nebude poskytnuto.

Spekulace

Lidé na sociálních sítích začali okamžitě spekulovat nad tím, co se mohlo muži, jehož torzo bylo nalezeno, stát. Shodují se na tom, že muselo jít o vraždu, nechápou ovšem, kdo mohl člověka zbavit končetin a proč.

„Možná na nich měl tetování, podle toho se pak dá identifikovat. Tak mu je prostě uřezali,“ zní kupříkladu jeden z komentářů. Na pravdu si ale lidé zřejmě budou muset ještě nějaký čas počkat. Bez ohledu na další okolnosti jsou si ovšem lidé jistí, že muži někdo ublížil.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy