Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Strašlivý pohled na kámošku feťačky Katky: Dcera slavných rodičů je úplná troska!

Zdroj: Facebook, eXtra.cz
+ Dalších 60 fotografií
Šílené foto
Bývaly nerozlučnými kamarádkami, drogy však s jejich vztahem pořádně zamávaly. Zatímco heroinová Katka dál žije na ulici, Petra se závislostí na opiátech bojuje. Jenže to někdy nejde podle jejích představ. Když se před pár týdny objevila po delší době v Praze, vznikla děsivá fotka!

Nejslavnější česká feťačka Katka Bradáčová si našla nového přítele a válčí se závislostí na pervitinu. Boj s drogami nevzdává ani její kamarádka Petra Cielová, která má o poznání lepší podmínky. Dcera známých filmařů se už poněkolikáté nechala zavřít do léčebny.

Naposledy se z ní přihlásila v lednu, pak o sobě nedala dlouho vědět. Až začátkem května vznikla strašlivá fotka, na které Petra vypadá naprosto zbídačeně. "Aby ses viděla, jak odporná jsi při svých výletech do Prahy," napsala na Facebook žena, jež snímek pořídila.

Petra to ale nenechala bez odezvy. "Jsem s mamkou v Paříži a nebudu to asi víc komentovat, před dvěma týdny jsem měla recidivu, ale to je úplně normální. Tahle slečna mě okradla a teď chce jen provokovat. Nevím, co k tomu říct víc, je mi to líto a snažit se budu dál," reagovala na svou děsivou podobiznu Petra, která má v drogovém podsvětí přezdívku "bárbína".

A jak řekla, tak také udělala. O víkendu se nechala vyfotit opět v léčebně a už nevypadá jako totální troska. "Petra vás pozdravuje, rozbil se jí telefon, má se fajn, bojuje a děkuje všem za pozitivní reakce, ale i konstruktivní kritiku," vzkázal za Petru její kamarád.

Tak třeba se Petřiným bojem nechá inspirovat i Katka a přesune se z ulice také do péče odborníků. Ale podle toho, co eXtra.cz před nedávnem říkala, se to jeví jen jako zbožné přání...

Související články

Další články