Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Strašlivý pohled na Angelinu Jolie: Ztrhaná tvář už se nelíbí ani hereččiným dětem! Mají o ni strach!

O ztrhanou Angelinu Jolie už se strachují i vlastní děti.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 61 fotografií
Angelina Jolie (42) stále rychleji padá ke dnu. Sama přiznala psychické potíže, zdá se však, že jejich řešení je v nedohlednu. Vyhublé herečce se beznaděj a zmar čím dál víc zračí ve tváři. A o maminku zmítající se v depresích se už strachují i vlastní děti.

Je tomu už rok, co poslala Angelina Jolie svou životní lásku Brada Pitta (54) k šípku. Rozvodové papíry ale ani jeden z nich zatím na stůl nepoložil. A někdejší sexsymbol je od té doby pořád na ocet.

Že nemá Angelina nikoho, kdo by jí zahříval pelíšek, se stále zřetelněji podepisuje i na jejím vzhledu. Herečka nedokáže přibrat ani gram a vrásky ve tváři jí jenom přibývají. Dokonce už vypadá tak děsivě, že je strach znát i na malé dcerce Vivienne (9). Když šla tento týden kolem potácející se Angeliny z nákupů, házela na maminku vyděšené pohledy.

Kromě psychických potíží přiznala Angelina začátkem roku i to, že stojí před vážnějšími zdravotními problémy. Jenže ve chvíli, kdy už se o herečku nestrachují jen fanoušci, ale i vlastní děti, je nasnadě otázka, kdy se dá Jolie konečně dohromady. Tohle už nejspíš přestává být legrace!

Související články

Další články