Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Strašlivý pohled na Angelinu Jolie: ČERNO pod očima a zdeptaný výraz!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 32 fotografií
Zdeptaná Angelina
Rozvodová válka s Bradem Pittem (54) sráží Angelinu Jolie (43) na kolena. Do toho natáčí nový film a musí se starat o děti, a tak je na ní vyčerpání hodně znát. Když si vyrazila na večeři do luxusní losangeleské restaurace, pohled na ni děsil i samotné fotografy.

Kruhy pod očima temné jako dým z výfuku a nekončící depka vyrytá ve tváři. Takový byl v neděli pohled na Angelinu Jolie, která se i s dětmi vypravila na večeři. A přestože šlo o příjemné posezení, podle fanoušků je na herečce znát, že nezadržitelným tempem chřadne.

Informace o extrémně nízké váze herečky se sice nepotvrdily, přesto nelze popřít, že potíže s nedostatkem kil Angelinu i nadále trápí. Velikost jejího svetříku by očividně seděla i jejím nezletilým dcerám. Nemluvě o výrazu v obličeji, jenž křičí do světa, že by herečka akutně potřebovala dovolenou.

Angelina svádí rozvodovou bitvu s Bradem Pittem. Ve hře není pouze majetek, ale podle zvěstí z kuloárů především děti. Ačkoliv se šušká, že by chtěly do péče k tátovi, v restauraci to nevypadalo, že by s maminkou bůhvíjak strádaly.

Je ovšem na pováženou, proč se Angelina nedovedla usmát ani v přítomnosti svých dcer a synů. Budeme doufat, že to bylo pouze dílo náhody a fotografům se nepodařilo její úsměv zachytit.

Související články

Další články