Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Strašlivé záběry: Roční holčička vypadla za jízdy z auta, rodiče si toho všimli až doma

Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Další 4 fotografie
Děsivé!
Šílená nehoda, která snadno mohla skončit strašlivou tragédií, se stala rodičům malé dívky. Matka usnula a 13měsíční dcerka jí za jízdy vypadla z džípu. Všimli si toho až po 50 kilometrech, to už ale byli doma a vůbec nevěděli, kam se jejich holčička poděla.

Rodiče 13měsíční dcerky ze státu Kérala na jihu Indie polil jednoho večera studený pot. Zrovna se vraceli z chrámu Palani a až po příjezdu domů zjistili, že jejich holčička zmizela.

Jak se později ukázalo, dcera jim nedopatřením vypadla z auta. Matka malé Rohithy totiž usnula, holčička jí vypadla z náručí a nehoda byla na světě. Informoval o ní portál telegraphindia.com.

Dítěte si naštěstí na kameře všimli pracovníci lesní kontrolní stanice. Holčička až překvapivě neutrpěla vážnější zranění. „Měla lehké oděrky na čele a byla trošku zašpiněná od krve,“ popsal policejní mluvčí.

Lesníci dívenku předali policistům, které už mezitím zkontaktovali k smrti vyděšení rodiče. Svou dceru už mají zpátky doma a měli ohromné štěstí. V oblasti často útočí toulaví psi a další nebezpečná divoká zvířata.

Související články

Další články