Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Strašlivé utrpení: Chlapeček (4) přibral kvůli vážné chorobě, dospělí se mu smějí

Strašlivé utrpení: Chlapeček (4) přibral kvůli vážné chorobě, dospělí se mu smějí
Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
Krutý osud
Byl to úplně normální chlapeček, který se měl čile k světu. Až do momentu, kdy na dortu sfoukl tři svíčky. Před rokem mu lékaři diagnostikovali vzácnou chorobu, kvůli které přibral 20 kilogramů. Kdo by čekal od cizích dospělých soucit, pletl by se. Dospělí se nemocnému klučinovi, jehož vyhlídky jsou temné, nechutně vysmívali!

Statečný bojovník Banner Sears (4) bude až do konce života odkázán na pomoc druhých. Před rokem mu diagnostikovali rapidní rozvoj obezity. Velmi vzácnou chorobou trpí na světě přibližně pouhých 100 dětí.

Chlapeček z amerického Rhode Islandu se drsné nemoci nehodlá poddat. Jeho maminka Lyndsay (39) se snaží, aby měl její syn co nejnormálnější dětství. I proto tento týden navzdory krutému osudu začal chodit do školky. Smutný příběh přinesl britský portál TheSun.co.uk.

Rodiče se ale obávají, aby se Banner nestal terčem šikany. V minulosti se mu nechutně posmívali i dospělí. A jak známo, děti dovedou být ještě zákeřnější. "Lidé mu na Halloween nedávali sladkosti, že prý je moc tlustý. Nebo jindy jedl koblihu, dospělá žena na něj začala ukazovat a nafukovat si tváře. Stěží jsem se udržela, abych ji někam neposlala," svěřila Lyndsay s tím, že Banner ve svých čtyřech z těchto řečí naštěstí ještě nemá rozum.

Banner byl kvůli potížím s dýcháním šest měsíců na přístrojích, jeho stav se ale zlepšuje. Přesto nejsou chlapečkovy vyhlídky bohužel příliš světlé, většina postižených touto chorobou předčasně umírá mezi 10 a 25 lety.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy