Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Strašlivé svědectví v případu vraždy tříleté holčičky: Její tělíčko skončilo v pračce

+ Dalších 11 fotografií
tragédie
Drogy, alkohol a časté výjezdy policejních hlídek. Tak měl podle svědků vypadat byt v Purkyňově ulici v Přerově, kde krátce žila a následně byla zavražděna teprve tříletá holčička. Její matku Alenu viděli sousedé běhat po domě a po ulici zakrvácenou, zatímco mluvila o démonech a Satanovi. Přivolaní strážníci ji zadrželi a následně v jejím bytě našli tělíčko malé dívenky. Diskuze na sociálních sítích se ale hemží šokujícími informacemi, které by neměly číst slabší povahy.

„Ráno, kolem půl deváté, pobíhala po sklepě a byla celá špinavá, pravděpodobně od krve. Křičela něco o Satanovi řekla Televizi Přerov jedna z obyvatelek domu v přerovské Purkyňově ulici, která už vypovídala na policii. Když ženu pak policisté zadrželi, našli u ní v bytě tělíčko její tříleté dcerky.

Na sociálních sítích se objevují informace, které vhání slzy do očí. „Moje sestřenice bydlí naproti a prý jí jeden ze záchranářů (její spolužák ze základky) řekl, že v tom byly drogy a našli matku, jak říká něco o Satanovi a démonech. Tak šli k nim do bytu a holčičku našli v pračce úplně pobitou, podupanou a měla na sobě i nějaké škrábance, jako kdyby se ji někdo pokoušel rozervat,“ uvedla jedna z diskutujících na Facebooku.

Pro server TN.cz promluvila i blízká osoba rodiny malé holčičky, podle které drogy hrály určitě velkou roli. „Vždy hodně pila alkohol, ale drogy přišly s tímto novým přítelem. Je mi moc líto, že se před časem rozešla s tatínkem holčičky. Otec se o malou i po rozchodu ukázkově staral a bral si ji na víkendy. Platil na ni, vše jí kupoval. Malá měla hodně volnou výchovu. Ale byla to neuvěřitelně hodná a krásná holčička. Nikdo z rodiny netušil, jak vážná je situace ohledně drog. Kdybych to věděla, dávno bych ji nahlásila. Je mi to šíleně lito. Naposledy jsem ji viděla dva týdny zpět. Malá na sobě neměla ani modřinu, toho si u dětí hodně všímám,“ uvedla žena, která chtěla zůstat v anonymitě.

K drogám měl matku holčičky přivést její nový přítel Václav, jehož sociální sítě jsou plné snímků, na kterých pózuje s lahvemi či plechovkami alkoholu. Po tomto muži policie intenzivně pátrá, je třeba ho předvést k výslechu.

Mohlo by vás zajímat

Další články