Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

STRAŠLIVÉ PROBLÉMY S PIPINOU! Hvězda Robinsonova ostrova Petra Palusková řekla pravdu o sexu za peníze

+ Dalších 127 fotografií
Hvězda Robinsonova ostrova Petra Palusková promluvila pro web eXtra.cz. Je už její pipina v pořádku? A jak to bylo se sexem za peníze? Jeden čas to s Petrou nevypadalo vůbec dobře!

Playmate Petra Palusková je vedle Niky Donéové největší hvězdou Robinsonova ostrova. Na ostrově zkolabovala a diváci televize Nova měli velký strach o její život.

Petra byla slabá. Točila se jí hlava. A tak ji převezli do nemocnice.

„Měla jsem hadičky tady, tady, v puse jsem měla hadičky a v pipině jsem měla taky hadičky,“ popsala zdravotní problémy. Velmi nás zajímalo, co se jí na filipínském ostrově mohlo stát.

Do redakce také dorazilo několik informací, že Petra si nechávala platit za společnost od bohatých pánů. Tak jsme jí zavolali a zeptali se jí, jak to má s pipinou dnes. Jestli už je její klín definitivně v bezpečí.

„Nemohu mluvit o tom, co se ještě neodvysílalo. Takže se o tom nechci bavit,“ sdělila nám Petra s tím, že dnes už je její pipina naštěstí zcela v pořádku. Petra také uvedla na pravou míru, že není žádná rozhoďnožka!

„To mi hodně vadí. Nejsem žádná rozhoďnožka. Nemám jen negativní stránky, ale také světlé stránky,“ uvedla Petra a pak se vyjádřila ke spekulacím, že jeden čas dělala eskort. „Je to nesmysl. Nikdy jsem nebrala peníze za sex. Nenechávala se vydržovat od bohatých podnikatelů. Kdybych to dělala, tak jsem dávno někde jinde,“ uvedla Petra s tím, že bude ráda, když se tyhle drby jednou provždy vysvětlí.

Související články

Další články