Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Strašlivé obvinění: Zindulka s Brodským během sebevraždy nebyl! Vzájemné spojení těsně před ní si zřejmě vymyslel!

Je úplně jedno, jak moc se kluci kamarádili a co se sluší a patří.
Zindulka prostě telepaticky Brodského smrt nezaznamenal, jen ho coby starce
někde píchlo a on si to zřejmě pro potřeby memoárů trošku pospojoval
s Brodského sebevraždou.

Herecký bard Stanislav Zindulka čelí v naší redakci strašlivému obvinění.

Dnešní vydání deníku Aha! totiž akčně cituje tři a půl roku staré memoáry herce, který je škarohlídy dlouhodobě podezřelý z pokusu o přečin v podobě privatizace mrtvého Vlastimila Brodského (†79), který je oblíbeným tématem rozhovorů s hercem, protože ten rád dává k lepšímu, že byli s Bróďou velcí kamarádi, což mu nikdo nebere, ale některé jeho historky jsou evidentně způsobené buďto pomatením, či dokonce stařeckou demencí, nebo možná (a je to nepravděpodobné) touhou se zviditelnit nebo připomenout, čehož i několik let zpětně využívá bulvár k zastrašování veřejnosti, která ráda věří na kraviny typu astrologie nebo telepatie.

Jednu výbornou telepatickou historku, která se nikdy nestala, dnes v Aha! připomínají a záměrně přitom zamlčují, že se jedná o hovadinu na kvadrát.

„Tehdy jsem cítil něco, co jsem nikdy předtím ani potom nezažil. Byla sobota, s manželkou jsme snídali a pili kávu. Najednou jsem měl pocit, jako když mi někdo vrazí nůž do zad. Příšerně jsem se vylekal, celý jsem se rozklepal, kafe vylil, stuhl jsem a řekl: Bróďa!“ vzpomíná Zindulka na sebevraždu Brodského, o které díky tomu, že byl s „Bróďou propojený“, věděl hned jako druhý po samotném Brodském.

Pomineme-li fakt, že Zindulka prostě s Brodským telepaticky propojen být nemohl, je ještě otázkou, proč následně tvrdí, že se o smrti herce dozvěděl až odpoledne! Což jen umocňuje podezření, že si vykutálený Zindulka „vzpomněl“ až zpětně i na tu herdu do zad!

Napsali bychom ještě, že kdo lže, ten krade, ale to už by na vás, kteří taky věříte na nesmysly a myslíte si, že Zidnulka si tohle, stejně jako Iveta, fakt nezaslouží, bylo moc. A co teprve připomenout vám, že Vlastimil Brodský Zindulku podle všeho neměl rád a byl mu protivný.

Mohlo by vás zajímat

Další články