Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Strašlivá tragédie v Táboře: 11 hodin stál na římse, skočil na matraci, poté dopadl na beton

Strašlivá tragédie v Táboře: 11 hodin stál na římse, skočil na matraci, poté dopadl na beton
Zdroj: Profimedia
sebevrah

Dramatickou událost řešily od ranních středečních hodin záchranné složky, které vyjednávaly řadu hodin s mužem z Tábora stojícím na římske tamější kancelářské budovy. Po přibližně jedenácti hodinách skočil, dopadl na matraci, která jej následně vymrštila na betonový chodník. V nemocnici muž zemřel.

Kolem středeční 11. hodiny vyjeli záchranáři a policisté do ulice Vančurova v Táboře, kde stál muž v okně v 3. patře ve výšce 15 metrů. "Skutečně dlouhodobě vyjednáváme. Dotyčný muž vůbec nekomunikuje," řekl TN.cz odpoledne policejní mluvčí Milan Bajcura.

Nakonec skočil z parapetu dolů

Vyjednávání pokračovalo přibližně jedenáct hodin a po celou dobu k sobě muž nikoho nechtěl pustit a vyhrožoval sebevraždou

Po mnoha hodinách bylo podle informací Blesku na muži znát, že je unavený. Přibližně po jedenáctihodinovém vyjednávání pak skočil. Podle agentury Aktu.cz ale nešikovně dopadnul na okraj dopadové matrace, kterou měli připravenou po celou dobu hasiči.. "Mohu potvrdit, že na místo vyjela posádka s lékařem," doplnila mluvčí jihočeských záchranářů Zuzana Fajtlová.

Po dopadu na matraci byl muž vymrštěn do vzduchu a následně dopadl na chodník. "Muž se rozhodl udělat to, co celou dobu zamýšlel. Skočil a dopadl do dopadové matrace. Nyní je v péči záchranářů," dodal Milan Bajcura pro Blesk. Pozdě v noci pak přišla zpráva, že muž po převozu do nemocnice zemřel.Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy