Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Strašlivá tragédie v Brně: Miminko zemřelo po pádu z 1. patra, předtím došlo k hádce

neštěstí
V Pohořelicích na Brněnsku došlo v neděli k ohromné tragédii. Teprve čtyřtýdenní miminko zemřelo na následky pádu z prvního patra. Stalo se to údajně po rodinné hádce. Ačkoli se ho lékaři snažili zachránit ze všech sil, bylo to marné. Případem se zabývá policie.

V neděli došlo na Brněnsku v Pohořelicích k strašlivému neštěstí. Čtyřtýdenní miminko zemřelo poté, co vypadlo z 1. patra. Podle informací TN.cz k pádu došlo po rodinné hádce. Rodina byla údajně problematická a ke střetům docházelo dlouhodobě.

Zatím není zřejmé, kdo byl aktérem a co přesně bylo příčinou pádu. Na místo přispěchali záchranáři, kteří se dítěti pokoušeli zachránit život. „Za stálé resuscitace jsme předali dítě v kritickém stavu do dětské nemocnice v Brně,“ uvedla mluvčí záchranářů Michaela Bothová. Bohužel i přes velkou snahu záchranářů se miminko nepodařilo zachránit.

Případem se nyní intenzivně zabývají policisté. „Evidujeme událost, kdy mělo dojít k pádu dítěte z výšky, případ kvalifikujeme jako usmrcení z nedbalosti,“ sdělil policejní mluvčí Bohumil Malášek. „Jde o velmi složitou záležitost,“ dodal.

Související články

Další články